Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Mówiące książki - Czytaj z Albikiem - na czym to polega?

0
Mówiące książki - Czytaj z Albikiem - na czym to polega?

"Mówiące książki - Czytaj z Albikiem" to innowacyjny sposób na rozwijanie umiejętności czytania i słuchania u dzieci. Przeczytaj wpis i dowiedz się, na czym to polega.

Czytaj z Albikiem - nowa era w edukacji dla dzieci

Czytaj z Albikiem to niezwykła seria książek, gier i puzzli, które wprowadzają nową jakość do dziecięcej edukacji. Centralnym elementem tego systemu jest elektroniczne pióro Albik, które działa z wszystkimi publikacjami z tej serii. Jednak co sprawia, że Czytaj z Albikiem jest tak wyjątkowe?

Jak działa system Czytaj z Albikiem?

Książki, puzzle i gry z serii Czytaj z Albikiem zawierają specjalne ikony, które pozwalają uruchamiać różne rodzaje treści. Za pomocą elektronicznego pióra dziecko ma kontrolę nad tym, co chce usłyszeć lub poznać. Może wybrać podstawowe informacje, rozszerzone opisy, dźwięki, melodie, a nawet sprawdzić swoją wiedzę, rozwiązując quizy. Dzięki temu nauka staje się interaktywną przygodą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i zainteresowań malucha.

Elektroniczne pióro Albik ma również dodatkowe funkcje, takie jak odtwarzacz MP3 i możliwość nagrywania. To wielofunkcyjne narzędzie rozwija kreatywność i umożliwia naukę w wielu różnych sposób.

Dla kogo jest przeznaczone czytanie z Albikiem?

Mówiące książeczki dla dzieci "Czytaj z Albikiem" jest dostosowane do dzieci w każdym wieku. Nawet maluchy, które jeszcze nie potrafią czytać, mogą korzystać z tego systemu. Elektroniczne pióro pozwala im samodzielnie odkrywać świat zawarty w książkach, co jest niezwykle inspirujące i rozwijające. Dla najmłodszych polecamy "Mój pierwszy elementarz", który wspiera naukę liter, liczb i początków czytania. Natomiast dla starszych dzieci Czytaj z Albikiem staje się wsparciem na każdym etapie edukacji, umożliwiając zdobywanie wiedzy o świecie i utrwalanie jej poprzez testy i quizy.

Czytaj z Albikiem to nowa era w dziecięcej edukacji, gdzie nauka staje się fascynującą przygodą dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Jak nie Albik, to co?

Przedstawiamy propozycję klocków, które również wpisują się w założenia innowacyjnej edukacji:

Eko klocki Binabo:

Opis: Eko klocki Binabo to zestaw konstrukcyjny, który wyróżnia się swoją ekologiczną naturą. Zestaw składa się z klocków wykonanych z ekologicznych materiałów, takich jak papier i tektura. Klocki te są wyjątkowe ze względu na swoją lekkość i elastyczność, co pozwala na tworzenie różnorodnych konstrukcji.

Zastosowanie: Klocki Binabo zachęcają dzieci do kreatywnego myślenia i konstruowania. Mogą być wykorzystywane zarówno do zabawy w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Baby Dan - Soft Blocks:

Opis: Baby Dan - Soft Blocks to zestaw miękkich klocków, które są doskonałe dla małych dzieci. Klocki te wykonane są z miękkiej pianki, co sprawia, że są bezpieczne i miłe w dotyku. Mają różne kształty, kolory i wzory.

Zastosowanie: Te miękkie klocki są idealne dla niemowląt i małych dzieci, które mogą nimi bezpiecznie manipulować i uczyć się zróżnicowanych kształtów i kolorów.

Klocki magnetyczne:

Opis: Klocki magnetyczne to zestawy konstrukcyjne, w których klocki posiadają magnetyczne elementy, które przyciągają się nawzajem. To pozwala na budowanie trwałych i stabilnych konstrukcji bez konieczności użycia kleju lub innych złącz.

Zastosowanie: Klocki magnetyczne są popularne wśród starszych dzieci i dorosłych. Mogą służyć do tworzenia zaawansowanych konstrukcji i eksperymentowania z fizyką.

Kreatywne klocki MODU:

Opis: Kreatywne klocki MODU to zestaw konstrukcyjny, który łączy elementy drewniane, piankowe i tekstylne. Zestaw ten jest wyjątkowy ze względu na swoją wszechstronność i możliwość tworzenia różnorodnych konstrukcji, od mebli po zabawki.

Zastosowanie: Klocki MODU zachęcają do kreatywności i eksperymentowania. Mogą być wykorzystywane do tworzenia mebli, zabawek, fortów, i wielu innych przedmiotów.

Każdy z tych zestawów klocków oferuje unikalne możliwości kreatywnego konstruowania i zabawy, dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Są to świetne narzędzia do rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni i logicznego myślenia u dzieci.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 661 899 411
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl