Książki dla dzieci

Czytanie to już przeszłość? Naszym zdaniem zdecydowanie nie! Książki doskonale rozwijają wyobraźnię i umiejętność czytania ze zrozumieniem, dlatego warto od najmłodszych lat zapoznawać dziecko ze słowem pisanym, a nie tylko bajkami i filmami. W naszej ofercie znajdziesz książki dla dzieci, które całkowicie zmieniają podejście do nauki czytania. Jeśli Twojego malucha trudno przekonać do poznawania literek, warto postawić na nowe rozwiązania, takie jak mówiące książki dla dzieci. Z naszymi książeczkami Twoje dziecko pozna przygody przyjaznych bohaterów, takich jak Pucio. Pomocny będzie też Albik – urocze mówiące pióro, dzięki któremu maluch stopniowo oswoi się ze słowem pisanym. Zobacz, co przygotowaliśmy dla małych czytelników.

Książki

Pucio – edukacyjne książki dla dzieci

Seria o przygodach sympatycznego Pucia to typowa literatura dla młodszych dzieci, która jednocześnie bawi i uczy. Zainteresuje maluchy w wieku 0-6 lat i pomoże im w nauce podstawowych słów. W naszej ofercie znajdziesz też książki dla dzieci o Puciu, które zapoznają Twoją pociechę z częściami ciała, wizytą u lekarza czy oswoją z sytuacją, kiedy pojawia się nowy członek rodziny. Przygody Pucia są z życia wzięte, a jednocześnie poszerzą zasób słownictwa Twojego malucha – tyle korzyści z jednej serii książeczek. Dopełnieniem całości są urocze, kolorowe ilustracje, które pozwalają utrzymywać uwagę dziecka na dłużej. Niewielka ilość tekstu jest idealna dla maluchów poniżej 6. roku życia: krótka książeczka idealnie nadaje się do czytania przed snem czy odpoczynek w ciągu dnia.

Książki Czytaj z Albikiem – wyjątkowe mówiące książki

Książki Albi to rewolucja w polskiej literaturze dla dzieci: specjalne, interaktywne pióro pozwala w pełni wykorzystać potencjał książeczki. Po dotknięciu umieszczonego na kartce sensora optycznego, pióro uruchamia głos lektora, odgłosy zwierząt, piosenki, quizy czy zagadki. Dzięki temu, znacznie łatwiej jest skupić uwagę dziecka na książeczce. Maluch nie tylko poszerza zasób słownictwa, ale też dowiaduje się więcej na temat otaczającego świata i rozwija logiczne myślenie, rozwiązując quizy i zagadki. Książki Czytaj z Albikiem poruszają ważne tematy dla małych i nieco starszych dzieci, takie jak ochrona środowiska, ciało człowieka, zawody, wszechświat czy świat zwierząt.

Książki Albi do nauki języków

Twoja pociecha uczy się już języków obcych? Chłonny umysł dziecka bardzo szybko przyswaja nowe słówka, dlatego warto to wykorzystać. W serii Czytaj z Albikiem znajdziesz nie tylko książeczki po polsku, ale też pozycje przeznaczone do nauki angielskiego i niemieckiego. 11 rozdziałów tematycznych i ponad 1000 słówek to doskonały sposób, żeby uczyć się języka. Dodatkowo w książce znajdują się quizy utrwalające wiedzę, dzięki którym Twojemu dziecku jeszcze łatwiej będzie się uczyć. Interaktywny podręcznik angielskiego to jednak więcej niż zwyczajna lista słówek – znajdziesz tutaj obrazki i dialogi, a pióro pozwala odtwarzać wymowę nagraną przez native speakerów.

Mówiące książki dla maluchów

Interaktywne książeczki są dostępne również w wersji dla najmłodszych dzieci. W serii dostępna jest między innymi mówiąca książka dla dzieci, z której Twój maluch nauczy się popularnych piosenek, takich jak Stary niedźwiedź mocno śpi czy Panie Janie. W naszej ofercie znajdziesz też proste książeczki stworzone z myślą o nauce kolorów i kształtów. Książki Albi to też doskonały pierwszy elementarz, a do tego interaktywny.

Szukasz urozmaicenia od czytania książeczek? Znajdziesz u nas nie tylko książki, ale też gry memo z serii Czytaj z Albikiem. Pozwolą Twojemu maluchowi rozwijać spostrzegawczość i pamięć dźwiękową, a trzy warianty gry zapewnią dziecku rozrywki na długie godziny.

Nauka czytania może wydawać się nudna i nużąca, ale nie musi tak być! Warto od najmłodszych lat zapoznawać dziecko z literkami i pokazywać, że książeczki mogą być świetną zabawą, a nie przykrym obowiązkiem. Zobacz, co przygotowaliśmy dla najmłodszych – z pewnością znajdziesz coś dla swojej pociechy.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 661 899 411
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium