Marka ta powstała ponad 60 lat temu. Jej historia sięga drugiej połowy (lat 40.) XX w. Wówczas, w Niemczech, żył chemik Ewald Hermes, świeżo upieczony tata. Niestety jego synek, podobnie jak wiele maluchów w tamtym czasie, cierpiał na wzdęcia. Ewald bardzo chciał pomóc chłopcu, dlatego opracował recepturę specjalnej herbatki, która łagodziła dolegliwość i okazała się sukcesem, nie tylko w rodzinie chemika. Po wojnie, w 1961 roku, Hermes rozpoczął produkcję na większą skalę i założył firmę, która zajęła się wytwarzaniem najróżniejszych artykułów pielęgnacyjnych dla najmłodszych. Tak powstały kosmetyki dziecięce Bubchen.

Nie powiedzieliśmy jeszcze skąd wzięła się nazwa firmy! Otóż słowo to, z niemieckiego, oznacza małego chłopca. Przedsiębiorstwo zostało więc nazwane na cześć synka Ewalda Hermesa.

Bubchen - kosmetyki dla dzieci i niemowląt w późniejszych latach

Do roku 1967 firma znacznie się rozrosła. Stara fabryka stała się za ciasna i dlatego przedsiębiorstwo przeniosło się do nowej siedziby, w Soest, w Północnej Nadrenii-Westfalii, w której znajduje się do dzisiaj. W 1983 roku firmę wykupiło przedsiębiorstwo Nestle, łącząc w ten sposób tradycję i nowoczesność.

Na przestrzeni lat zmieniali się właściciele firmy, ale jedno pozostało takie samo. Marka Bubchen przywiązuje ogromną wagę do jakości, jaką mają ich kosmetyki dla niemowląt oraz dzieci, a ponadto niezmiennie się rozwija, korzystając z dorobku najnowszych wyników badań naukowych i stosując najnowocześniejsze techniki produkcyjne.

Kosmetyki dla dzieci i niemowląt Bubchen - to, czego potrzebują maluchy

Skóra niemowląt jest bardzo delikatna i wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych, dlatego też jej pielęgnacja wymaga stosowania odpowiednich produktów. Odpowiednich, czyli takich, które:

  • zapewniają skórze wszystkie potrzebne składniki,
  • mają delikatną formułę,
  • nie uczulają
  • i nie powodują podrażnień.

Marka Bubchen doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego - nim wprowadzi kosmetyki dziecięce i niemowlęce na rynek - przeprowadza wszechstronne kontrole jakości w trakcie całego procesu produkcyjnego oraz badania nad wybranymi do produkcji składnikami. To nie wszystko. Firma stosuje wyłącznie takie składniki i kompozycje komponentów, które są dobrze tolerowane przez skórę maluchów i minimalizują ryzyko reakcji alergicznych.

Jakość, której możesz zaufać

Kosmetyki dla dzieci i niemowląt Bubchen, nie były testowane na zwierzętach. Są testowane dermatologicznie m.in. przez DHA (niemiecką fundację pomocy pacjentom z chorobami skórnymi i alergiami) oraz certyfikowane. Produkty cechują się więc wysoką jakością, którą potwierdzają także niezależne testy “ÖKO-TEST” i ich bardzo wysokie oceny.

Co więcej, wszystkie żele, szampony i inne artykuły marki, są polecane również osobom dorosłym, zmagającym się z alergiami!

Bubchen - kosmetyki ekologiczne

Marka dba nie tylko o skórę dzieci i niemowląt, ale także o środowisko naturalne. W jaki sposób? Przede wszystkim, już niemal całkowicie zrezygnowała ze stosowania płynnego mikroplastiku (stały został wyeliminowany już kilka lat temu), a do produkcji butelek stosuje materiały pochodzące z recyklingu. Takie działania pozwoliły zaoszczędzić 116 ton plastiku (tylko w roku 2021!) i obniżyć emisję CO2.

To nie koniec. Marka Bubchen wytwarza kosmetyki dziecięce i niemowlęce za pomocą ekologicznej energii elektrycznej oraz energooszczędnych maszyn, które nie produkują dwutlenku węgla ani gazów cieplarnianych. Emisje CO2, które jeszcze nie zostały zredukowane, są kompresowane, by jak najmniej wpływały na środowisko.

Bubchen - wysokojakościowe kosmetyki do pielęgnacji dzieci i niemowląt

Oferujemy najróżniejsze produkty, w tym szampony, żele do mycia, kremy, pudry i wiele innych. Dla niemowląt znajdziesz tu m.in. preparaty:

  • z Serii Niebieskiej - przeznaczone do skóry wysoko wrażliwej;
  • z Serii Calendula (z nagietkiem) - stworzone z myślą o skórze suchej lub przesuszającej się.

Marka Bubchen przygotowała także specjalną serię KIDS, w której znalazły się kolorowe i pięknie pachnące kosmetyki do kąpieli dla dzieci powyżej 3 roku życia. Preparaty te pomagają usuwać zabrudzenia, pot oraz bakterie, a przy tym dają maluchom dużo radości!

Bübchen

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 661 899 411
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl