Zestaw kreatywny do tworzenia biżuterii z motylami Wróżki Magic Fairies 6+ Janod
Kod produktu: ZAB-JAN-KBIZ-WRMOMF
Kod kreskowy: 3700217391720
Kod producenta: J09172
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest WING Inga Witek. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Cechy produktu
Zabawki i gry
- Materiał inny
- Wiek dziecka 6 lat +
Opis
Zestaw kreatywny do tworzenia biżuterii z motylami Wróżki Magic Fairies 6+ Janod
Zestaw kreatywny do tworzenia biżuterii Wróżki francuskiej marki JANOD pozwoli stworzyć w sumie aż 6 sztuk ozdób: naszyjnik, 3 bransoletki i 2 pierścionki. W jego skład wchodzi wiele koralików w różnych kształtach i kolorach (m.in. w kształcie motyli), a także jasnozielony sznurek, biała elastyczna nitka oraz 3 metalowe zawieszki-motyle.
W kilka chwil Twoje dziecko może stać się kreatywnym jubilerem! Projektowanie i tworzenie biżuterii to godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a po skończonej pracy powstałe dzieła mogą jeszcze długo służyć jako ozdoby lub podarunki dla bliskich. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja jak wykonać poszczególne ozdoby.
Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Jest częścią większej kolekcji Magic Fairies (Magiczne Wróżki), utrzymanej w subtelnym, kwiatowym stylu, ilustrowanej przez Cinzię Sileo. Idealnie nadaje się na prezent.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wasze ulubione produkty
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.